INS Can Roca

Web de l'Institut del barri de Can Roca (Terrassa)

Tutors/es curs 19-20

1r d’ESO

Coordinadora del nivell: Bea Briones

  • Tutora 1rA: Marta Vilà (marta.vila@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dimarts 10.00 hores i divendres 9.00 hores.
  • Tutora 1rB: Carme Palomar (maricarme.palomar@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dimecres 9.00 hores i divendres 10.00 hores.
  • Tutor 1rC: Carme Vives (carme.vives@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dijuos 12.30 hores i divendres 9.00 hores.
  • Tutor 1rD: Toni Artesero (toni.artesero@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dimarts i dijous 11.30 hores.
  • Tutora 1rE: Clara Bou (clara.bou@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dimarts 13.30 hores i dijous 9.00 hores.  
  • Tutora 1rF: Sara Navarro (sara.navarro@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dimarts 12.30 hores i divendres 11.30 hores.
  • Tutora PIM: Montse López (montse.lopez@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dimecres 10.00 hores i dijous 11.30 hores.

2n d’ESO

  • Coordinadora del nivell: Núria Nieto
    • Tutora 2nA: Laura Crespillo (laura.crespillo@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dijous 10.30 i 11.30 hores.
    • Tutora 2nB: Lupe Ortega (lupe.ortega@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dillus 11.30 hores i dimarts 9.00 hores.
    • Tutora 2nC: Marta Aulinas (marta.aulinas@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dilluns 11.30 hores i dijous 11.30 hores.
    • Tutor 2nD: Pablo Parets (pablo.parets@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dilluns 9.00 hores i dijous 10.00 hores.
    • Tutor 2nE: Jordi Salvà (jordi.salva@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dilluns 9.00 hores i divendres 9.00 hores.
    • Turora 2nF: Neus Muñoz (neus.munoz@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dimarts 12.30 hores i dijous 9.00 hores.
    • Tutora PIM 2n: Gemma González (gemma.gonzalez@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dilluns 9.00 hores i divendres 9.00 hores.

3r d’ESO

  • Coordinador del nivell: Miguel Gómez
    • Tutora 3rA: Mila Blasco (mila.blasco@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dimarts 10.00 hores i divendres 9.00 hores.
    • Tutora 3rB: Clara Simó (clara.simo@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dilluns 11.30 hores i dimarts 11.30 hores.
    • Tutora 3rC: Rosario Cano (rosario.cano@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dimecres 10.30 hores i divendres 11.30 hores.
    • Tutor 3rD: Noel Nicolau (noel.nicolau@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dimarts 11.30 hores i dimecres 10.00 hores.
    • Tutora PDC: Ester Montolio (ester.montolio@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dimecres 10.30 i 12.30 hores.

4t d’ESO

  • Coordinador del nivell: Carlos Martín
    • Tutora 4tA: Glòria Garcia (gloria.garcia@inscanroca.com) . Hores d’atenció: Dilluns 13.30 hores i dimecres 8.00 hores.
    • Tutor 4tB: Oriol Prat (oriol.prat@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dimarts 12.30 hores i dimecres 10.00 hores.
    • Tutora 4tC: Dani Vega (dani.vega@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dimarts 12.30 hores i dimecres 9.00 hores.  
    • Tutora 4tD: Adina Goldan (adina.goldan@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dimarts 11.30 hores i divendres 8.00 hores.
    • Tutora PDC: Montserrat March (montserrat.march@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dilluns 11.30 hores i dimecres 8.00 hores.

1r Batxillerat

  • Coordinadora del nivell: Mercè Crespi
    • Tutora 1rBTX A: Anna Rusiñol (anna.rusinol@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dilluns 11.30 hores i dijous 9.00 hores.
    • Tutor 1r BTX B: Ramon Rubi (ramon.rubi@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dilluns 9.00 hores i dimecres 11.30 hores.
    • Tutor 1r BTX C: Mercè Fernández (merce.fernandez@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dilluns 11.30 i 13.30 hores.

2n Batxillerat

Coordinadora del nivell: Mercè Crespi

  • Tutor 2nBTXA: Sònia Hernández (sonia.hernandez@inscanroca.com). Hores d’atenció: Dilluns 11.30 hores i dimecres 12.30 hores.

One response to “Tutors/es curs 19-20

  1. Mireia 24 febrer 2014 a les 14:00

    Bona tarda,
    Volia saber si continueu amb 4 línies a 1º de la ESO, pel proper curs 2014-2015..gràcies

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Google photo

Esteu comentant fent servir el compte Google. Log Out /  Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s

%d bloggers like this: