INS Can Roca

Web de l'Institut del barri de Can Roca (Terrassa)

Tutors/es curs 2018-2019

1r d’ESO

Coordinadora del nivell: Bea Briones

    • Tutora 1rA: Montse González (montse.gonzalez@inscanroca.com) – Hora atenció:  Dijous 11.25 a 12.25 / Divendres 9.00 a 10.00
    • Tutora 1rB: Carme Vives (carme.vives@inscanroca.com) – Hora atenció:  Dimarts 10.00 a 11.00 / Dijous 8.00 a 9.00
    • Tutor 1rC: Iker Ruiz (iker.ruiz@inscanroca.com) – Hora atenció: Dijous 9.00 a 10.00 / Divendres 10.00 a 11.00
    • Tutor 1rD: Pablo Parets (pablo.parets@inscanroca.com) – Hora atenció: Divendres 8.00 a 10.00
    • Tutora 1rE: Clara Bou (clara.bou@inscanroca.com) – Hora atenció: Dimecres 9.00 a 10.00 / Divendres 9.00 a 10.00
    • Tutora 1rF: Carme Palomar (carme.palomar@inscanroca.com) – Hora atenció: Dimarts 12.25 a 13.25 / Dimeccres 9.00 a 10.00
    • Tutora PIM 1r: Gemma González (gemma.gonzalez@inscanroca.com) – Hora atenció: Dimarts 10.00 a 11.00 / Dijous 8.00 a 9.00

2n d’ESO

  • Coordinadora del nivell: Núria Nieto

    • Tutora 2nA: Guadalupe Ortega (guadalupe.ortega@inscanroca.com) – Hora atenció: Dimecres 9.00 a 10.00
    • Tutora 2nB: Gemma Cardellach (gemma.cardellach@inscanroca.com) – Hora atenció: Dilluns 10.00 a 11.00
    • Tutora 2nC: Marta Aulinas (marta.aulinas@inscanroca.com) – Hora atenció: Dijous 10.00 a 11.00
    • Tutora 2nD: Neus Muñoz (neus.munoz@inscanroca.com) – Hora atenció: Divendres 8.00 a 9.00
    • Tutora PIM: Ester Montolio (ester.montolio@inscanroca.com) – Hora atenció: Dimecres 11.25 a 12.25

     

3r d’ESO

  • Coordinador del nivell: Miguel Gómez

    • Tutora 3rA: Mari Soriano (mariadelmar.soriano@inscanroca.com) – Hora atenció: Dimarts 13.30 a 14.30
    • Tutora 3rB: Rosario Cano (rosario.cano@inscanroca.com) – Hora atenció: Dimecres 9.00 a 10.00
    • Tutora 3rC: (clara.simo@inscanroca.com) – Hora atenció: Dimarts 11.25 a 13.25
    • Tutor 3rD: Noel Nicolau (noel.nicolau@inscanroca.com) – Hora atenció: Divendres 12.25 a 13.25
    • Tutora PDC: Montse López (montse.lopez@inscanroca.com) – Hora atenció: Dimecres 13.30 a 14.30

     

4t d’ESO

  • Coordinador del nivell: Carlos Martín
    • Tutora 4tA: Assun Herrero (assun.herrero@inscanroca.com) – Hora atenció: Dijous 10.00 a 11.00
    • Tutor 4tB: Oriol Prat (oriol.prat@inscanroca.com) – Hora atenció: Dilluns 12.25 a 13.25
    • Tutora 4tC: Mercè Fernández (merce.fernandez@inscanroca.com) – Hora atenció: Dimarts 12.25 a 13.25
    • Tutora PDC: Montserrat March – Hora atenció: Dimarts 12.25 a 13.25

     

1r Batxillerat

  • Coordinadora del nivell: Mercè Crespi
    • Tutora 1rBTX A: Gloria Garcia (gloria.garcia@inscanroca.com) – Hora atenció: Dijous 10.00 a 11.00
    • Tutor 1r BTX B: Antoni Fuentes (toni.fuentes@inscanroca.com) – Hora atenció: Dijous 11.25 a 12.25

2n Batxillerat

Coordinadora del nivell: Mercè Crespi

  • Tutor 2nBTXA: Cristóbal Fernández (cristobal.fernandez@inscanroca.com) – Hora atenció: Divendres 11.25 a 12.25
  • Tutora 2nBTXB: Sonia Hernández (sonia.hernandez@inscanroca.com) – Hora atenció: Dijous 11.25 a 12.25

 

 

Anuncis

One response to “Tutors/es curs 2018-2019

  1. Mireia 24 febrer 2014 a les 14:00

    Bona tarda,
    Volia saber si continueu amb 4 línies a 1º de la ESO, pel proper curs 2014-2015..gràcies

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out /  Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s

%d bloggers like this: