INS Can Roca

Web de l'Institut del barri de Can Roca (Terrassa)

Tutors/es curs 2017-2018

1r d’ESO

Coordinadora del nivell: Bea Briones

    • Tutora 1rA: Assun Herrero (assun.herrero@inscanroca.com) – Hora atenció: dijous 9.00 a 10.00 hores. 
    • Tutor 1rB: Àngel Carbonell (angel.carbonell@inscanroca.com) – Hora atenció: dimecres 12.25 a 13.25 hores. 
    • Tutora 1rC: Carme Palomar (carme.palomar@inscanroca.com) – Hora atenció: dimarts 9.00 a 10.00 hores.  
    • Tutor 1rD: Iker Ruiz (iker.ruiz@inscanroca.com) – Hora atenció: dilluns 10.00 a 11.00 hores. 
    • Tutora 1rE: Naosher Casado (naosher.casado@inscanroca.com) – Hora atenció: dijous 9.00 a 10.00 hores. 
    • Tutora PUK 1r: Esther Montolio (ester.montolio@inscanroca.com) – Hora atenció: dilluns 8.00 a 9.00 hores. 

2n d’ESO

  • Coordinadora del nivell: Núria Nieto

    • Tutora 2nA: Carme Vives (carme.vives@inscanroca.com) – Hora atenció: dimarts 8.00 a 9.00 hores. 
    • Tutora 2nB: Neus Muñoz (neus.munoz@inscanroca.com) – Hora atenció: dijous 10.00 a 11.00 hores. 
    • Tutora 2nC: Alexandra Salvat (alexandra.salvat@inscanroca.com) – Hora atenció: dimarts 12.25 a 13.25 hores. 
    • Tutor 2nD: Cristóbal Fernández (cristobal.fernandez@inscanroca.com) – Hora atenció: dimarts 10.00 a 11.00 hores. 
    • Tutor PUK: Montse López (montse.lopez@inscanroca.com) – Hora atenció: dimarts 13.30 a 14.30 hores.

     

3r d’ESO

  • Coordinador del nivell: Miguel Gómez

    • Tutor 3rA: Jordi Vallribera (jordi.vallribera@inscanroca.com) – Hora atenció: dilluns 11.25 a 12.25 hores.
    • Tutora 3rB: Maria Mirón (maria.miron@inscanroca.com) – Hora atenció: dijous 9.00 a 10.00 hores. 
    • Tutora 3rC: Ángeles Llorente (angeles.llorente@inscanroca.com) – Hora atenció: dimarts 9.00 a 10.00 hores. 
    • Tutora PUK: Gemma González (gemma.gonzalez@inscanroca.com) – Hora atenció: dilluns 12.25 a 13.25 hores. 

     

4t d’ESO

  • Coordinador del nivell: Carlos Martín
    • Tutora 4tA: Mercè Fernández (merce.fernandez@inscanroca.com) – Hora atenció: dijous 10.00 a 11.00 hores.
    • Tutor 4tB: Oriol Prat (oriol.prat@inscanroca.com) – Hora atenció: dimarts 11.25 a 12.25 hores. 
    • Tutora PUK: Montserrat March – Hora atenció: dijous 9.00 a 10.00 hores. 

     

1r Batxillerat

  • Coordinadora del nivell: Mercè Crespi
    • Tutora 1rBTX A: Sonia Hernández (sonia.hernandez@inscanroca.com) – Hora atenció: dilluns 10.00 a 11.00 hores.
    • Tutora 1r BTX B: Gemma Cardellach (gemma.cardellach@inscanroca.com) – Hora atenció: dimecres 12.25 a 13.25 hores. 

2n Batxillerat

Coordinadora del nivell: Mercè Crespi

  • Tutora 2nBTX: Mercè Crespi (mcrespi4@inscanroca.com) – Hora atenció: dimecres 10.00 a 11.00 hores. 

 

 

Anuncis

One response to “Tutors/es curs 2017-2018

  1. Mireia 24 febrer 2014 a les 14:00

    Bona tarda,
    Volia saber si continueu amb 4 línies a 1º de la ESO, pel proper curs 2014-2015..gràcies

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: